Petr Stupka Český kulinář
Hledej:
Týdeník Recepty Poradna Lexikon Kontakt

Týdeník pro všechny, kdo rádi vaří

1

Český kulinář č.1

Novoroční výprodeje se nevyhýbají ani potravinovým řetězcům! Kde ušetříte a kolik?

Nákupní šílenství ještě zdaleka nekončí. Povánoční výprodeje jsou v plném proudu a netýkají se jen elektroniky nebo módy, ale i potravinových řetězců, které prodávají své výrobky s mnohaprocentní slevou.

Nákupní šílenství ještě zdaleka nekončí. Povánoční výprodeje jsou v plném proudu a netýkají se jen elektroniky nebo módy, ale i potravinových řetězců, které prodávají své výrobky s mnohaprocentní slevou. Víte, kam pro kvalitní a čerstvé suroviny a jak na jejich nákupu ušetřit? Poradíme na následujících řádcích.

Ceny, kterým neodoláte, na vás čekají v Globusu

Aktuální leták Globus, jehož platnost končí na konci měsíce ledna, přišel s řadou nabídek, které se jednoduše neodmítají. Na 28 stránkách najdete akční zboží za necelou desetikorunu, dvacet korun, stovku nebo 299 Kč. Součástí Globus letáku je ale pochopitelně také aktuální potravinové zboží v akci. A nezapomeňte – vždycky ve čtvrtek řetězec zveřejňuje nový leták na příští týden! Aktuální Globus leták prolistujete zde

50% slevy najdete v Albertu

Ať už zamíříte do supermarketu nebo hypermarketu Albert, můžete se těšit na slevy až ve výši 50 %! Albert letáky na tento týden jsou doslova prošpikované akčním zbožím, kterým můžete naplnit vaši ledničku až po samotný okraj. Platnost aktuálního letáku končí 24. ledna. Až do té doby pořídíte třeba vepřovou plec bez kosti za 79,90 Kč nebo oblíbené čokolády Milka s akční cenou 16,90 Kč. Pozadu nezůstaly ani lahodné jogurty a další mléčné výrobky, pečivo či ovoce a zelenina. Prolistovat aktuální leták supermarketu Albert můžete zde. Leták Albert hypermarketu pak najdete tady. 

Billa vás potěší rovnou dvěma letáky

Novinkou u obchodního řetězce Billa je vydávání hlavního a vedlejšího akčního letáku, jehož platnost končí v úterý 24. ledna. V akci tentokrát pořídíte šťavnaté citrusy, máslo nebo kuřecí prsní řízky a slaďoučké čokolády v oblíbených příchutích. Pokud máte doma malé raubíře, jistě vás potěší nová promo akce, díky níž máte možnost získat některý z vizuálně přitažlivých hrníčků s motivem pohádkových Disney postaviček. Hlavní Billa aktuální leták pro tento týden prolistujete na portálu Letakomat.cz. 

V Kauflandu spadly ceny na úplné dno

28 stránek aktuálního letáku Kaufland je plných akčního potravinového i nepotravinového zboží. Při jeho pročítání vás jistě potěší slevy, které dosahují mnohdy téměř 50 %. Lednici i spíž proto můžete naplnit mléčnými výrobky, zeleninou i chutným ovocem s výraznou slevou. A pokud se vám stýská po vánočních dobrůtkách, co takhle si nějakou znovu upéct z potravin v aktuální slevě? Prolistujete si Aktuální leták Kaufland pro tento týden zde.  

V Penny Marketu získáváte za nákupy plyšáky

Aktuální Penny Market leták končí v neděli 22. ledna a je plný zajímavých slev, z nichž můžeme zmínit například citrusy, mléko nebo chlazené kuře. Pozadu nezůstala ani oblíbená káva Velvet, či megabalení tuňáka Calvo. Mějte navíc na paměti, že za každý nákup sbíráte speciální body, které můžete následně vyměnit za originální Penny plyšáky! Aktuální leták na tento týden prolistujete na portálu letakomat.cz a nezapomeňte, že leták Penny na příští týden vyjde už v pondělí 23. ledna!

Na nákup se vyzbrojte seznamem!

Abyste na nákupu potravin opravdu ušetřili, je dobré, pokud prolistujete aktuální letáky a sepíšete si seznam všeho, co chcete nakoupit. Probírat se stohy papírů ale nemusíte, všechny aktuální letáky najdete třeba na portálu Letakomat.cz, kde je jednoduše prolistujete pěkně z pohodlí svého domova. Letakomat.cz vám tak ušetří nejen čas, ale především peníze. 

Partneři:
ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2024 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz. Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. [6]